Hakkımda

Merhaba ben BarışCan Ünal,

Kariyer hayatıma 2012 yılında, üniversiteden mezun olur olmaz başladım.Üniversite okuduğum zamanlarda hem okuyup hem çalışmam, fakülte içinde yer aldığım aktif roller halkla ilişkiler ve reklam alanlarında birçok duayen kişiyi tanımamı sağladı.

İlk iş deneyimime; Tempo Medya(İstanbul) firmasında bölge yöneticisi olarak başladım.Burada çalışırken, Marketing Türkiye ve MediaCat gibi yayıncı firmaların projelerinde yer aldım.

2012 yılında İzmir Enternasyonel Fuarı’nın tanıtım ekibinde yer aldım.

BCU Adwords adıyla 2013 yılında İzmir’in ilk dijital reklam ajanslarından birini kurdum. Kurduğum ajansla; Vestel, Gnc Turkcell , Tansaş ve Ege Seramik gibi firmaların dijital projelerini yönettim.

2013 – 2014 yılları arasında özel eğitim kurumlarında Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Yönetimi konularında eğitimler verdim.

2015-2019 yıllarında, İzmir’de ofis mobilyaları alanında faaliyet gösteren Orçelik ve Orfis markalarının Kurumsal İletişim ve marka direktörlüğünü yaptım.

Uzun bir süredir kendi bloğumda kurumsal iletişim ve marka yönetimi konularında öğrendiklerimi ve tecrübelerimi paylaşıyorum.

Gelen talepler doğrultusunda firmalara danışmanlık veriyorum.

Tüm soru ve talepleriniz için baris@bariscanunal.com.tr mail hesabından ulaşabilirsiniz.