Hakkımda

Merhaba ben BarışCan Ünal,

1988 yılında İzmir’de dünyaya geldim.İlk, orta ve lise eğitimimi İzmir’de tamamladım.

2012 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık bölümünden mezun oldum.

2012 – 2013 yılları arasında, Tempo Yerel Medya Pazarlama Tanıtım Ve Programcılık Ltd. Şti. firmasında İzmir bölge yöneticisi olarak görev aldım.Marketing Türkiye ve MediaCat firmalarının sponsorluk ve etkinlik yönetimi projelerinde yer aldım.

 2013 yılında İzmir Enternasyonal Fuarı’nın tanıtım ve planlama ekibinde yer alarak proje de online/offline tanıtım çalışmaları yönettim.

2013 – 2015 yılları arasında, kendi girişim olan BCU Adwords dijital reklam ajansını açtım. İzmir’in ilk dijital ajanslarından olan bu girişimle; Vestel, Gnc Turkcell, Tansaş, Ege Seramik, Honda, Efes Pilsen gibi büyük firmaların dijital pazarlama stratejilerini yönettim.

2015 – 2019 yıllarında, İzmir’de ofis mobilyaları alanında faaliyet gösteren Orçelik ve Orfis markalarının Kurumsal İletişim ve marka yöneticisi olarak görev aldım.

(20.03.19 tarihinde hizmete başladı.) Kurumsaliletisimuzmani.com,

Kurumsal iletişim uzmanı; deneyimli iletişim uzmanları ile kurumsal iletişim ve marka yönetimi alanlarında talepleri olan markaları, işletmeleri bir araya getiren freelancer destekli bir platformun kurucusuyum.Bu platformla; kobilere talep ettikleri alanlarda danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Diğer bir girişimim ise; icerikburada.com ile icerik talebi olan firmalara, özgün ve kaliteli icerikler sunan, freelancer editörlerden kurulu bir ekiple içerik yönetim sürecini yönetmekteyim.

Tüm soru ve talepleriniz için baris@bariscanunal.com.tr mail hesabından ulaşabilirsiniz.