Hakkımda

Merhaba ben BarışCan Ünal,

1988 yılında İzmir’de dünyaya geldim.İlk, orta ve lise eğitimimi İzmir’de tamamladım.

2012 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık bölümünden mezun oldum.

2012 – 2013 yılları arasında, Tempo Yerel Medya Pazarlama Tanıtım Ve Programcılık Ltd. Şti. firmasında İzmir bölge yöneticisi olarak görev aldım.Marketing Türkiye ve MediaCat firmalarının sponsorluk ve etkinlik yönetimi projelerinde yer aldım.

2013 yılında, İzmir Enternasyonal Fuarı’nın tanıtım ve planlama ekibinde yer alarak proje de online/offline tanıtım çalışmaları yönettim.

2013 – 2015 yılları arasında, kendi girişim olan BCU Adwords dijital reklam ajansını açtım. İzmir’in ilk dijital ajanslarından olan bu girişimle; Vestel, Gnc Turkcell, Tansaş, Ege Seramik, Honda, Efes Pilsen gibi firmaların ege bölgesine yönelik pazarlama iletişimi kampanyalarını yönettim.

2015 – 2019 yıllarında, İzmir’de ofis mobilyaları alanında faaliyet gösteren Orçelik ve Orfis markalarının Kurumsal İletişim ve marka yöneticisi olarak görev aldım.

Freelancer Çalışmalarım :

  • Kurumsal iletişim uzmanı; deneyimli iletişim uzmanları ile kurumsal iletişim ve marka yönetimi alanlarında talepleri olan markaları, işletmeleri bir araya getiren freelancer destekli bir platformun kurucusuyum.Bu platformla; kobilere talep ettikleri alanlarda danışmanlık hizmeti veriyoruz.
  • icerikburada.com , içerik talebi olan firmalara, özgün ve kaliteli içerikler sunan, freelancer editörlerden kurulu bir ekiple, kobilere destek vermektedir.

Tüm soru ve taleplerinizle ilgili aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz.

BARIŞCAN ÜNAL | baris@bariscanunal.com.tr | T. (0232) 502 80 15

Summary
Photo ofBarışCan ÜNAL
Name
BarışCan ÜNAL
Nickname
(bcu)
Website
Job Title
Kurumsal İletişim Danışmanı
Company
Kurumsaliletisimuzmani.com
Address
Kemalpaşa Mah.,
Menderes, Izmir, 35410