Yukarı Çık

Instagram Reklamları

Instagram reklamları, güçlü Facebook altyapısını kullanarak, reklamverenlerin marka bilinirliği, müşteri ve satış arttırma gibi konularda hedeflerine ulaşmasında en iyi çözümlerden biridir.

Neden Instagram Reklamları?

Instagram, son zamanların en popüler sosyal medya platformudur. Aylık 500 milyondan fazla kullanıcısı, organik trafikteki başarısı ve reklam modellerindeki seçenekler nedeniyle, birçok işletmenin reklam seçimlerinde ilk sıradadır.

Kullanıcıların yoğun olarak kullandığı içerik türlerinde reklam verme olanağı, işletmelerin hedef kitlerini kolayca ulaşabilmelerini sağlamaktadır.

Facebook ile aynı hedefleme yeteneklerine sahip olan Instagram, işinizi büyütmek için önemli bir potansiyele sahiptir. İstatistikler, kullanıcıların % 60’ının bir ürün veya hizmeti Instagram’dan öğrendiğini ve % 75’inin bir gönderi / reklamdan ilham aldıktan sonra harekete geçtiğini göstermektedir.

Instagram’ın bu kadar ayrıntılı bir şekilde hedefleme ve yüksek hacimdeki kullanıcısı sayısı işletmelerin hedef kitlelerine ulaşmalarında oldukça avantajlıdır.

Instagram Reklam Modelleri

Resim Reklamlar

Reklamlarınız sade, basit ve göz alıcı bir tuval üzerinde anlatılır. Fotoğraflar kare veya yatay formatta olabilir.

Video Reklamlar

Fotoğraf reklamlarının sürükleyici görsel kalitesini görüntü, ses ve hareketin gücüyle birlikte elde edilir.

Dönen Reklamlar

Kullanıcıların parmaklarını kaydırarak tek bir reklamda daha fazla fotoğraf veya video görebileceği reklamlardır.

Koleksiyon Reklamlar

Koleksiyon formatını kullanarak hedef kitlenizin ürünleri keşfetmesine, incelemesine ve satın almasına yardımcı olur.

Keşfet'te Reklamlar

İlgi alanlarını ve takip ettikleri hesaplar gibi bilgilerle hedeflenen, Keşfet kısmında çıkan reklamlardır.

Hikaye Reklamları

Instagram kullanıcıların çok sık kullandığı hikayeler, bölümünde çıkan hikayelerle aynı formatta kullanılan reklamlardır.

Neden Benimle Çalışmalısınız?

Instagram reklamları alanında, 2012 yılından beri birçok firmayla farklı sektörlerde, kampanya deneyimlerim sayesinde, işletmelerin Instagram reklamlarından daha az maliyetle, başarılı sonuçlar alabilmesi için uzun yıllardır çözümler sunmaktayım.

Reklam kampanyaları süresince; kampanyanızı 12 saatlik zaman dilimlerinde kontrol, analiz ve optimizasyon işlemlerini yaparak, daha düşük kampanya maliyetleriyle, başarılı bir Instagram kampanyası geçirmenizi sağlarım.

Facebook’un reklam platformu olan Facebook Business Manager üzeriden tüm bilgileri sizlerle paylaşarak kampanya durumunu anlık olarak inceleyebilir, kampanya ile ilgili tüm soru ve taleplerinizi 7/24 iletişim bilgilerimden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Instagram Reklamları Nedir?

Instagram platformunda yer alan kullanıcıları çeşitli demografik özeliklere göre hedefleyerek, resim , video ve hikaye gibi reklam modelleriyle oluşturulan reklamlardır.

Instagram Reklam Hilesi Nedir?

Ücret karşılığı takipçi satın alınarak, kullanıcılara spam mesajlar atılarak yapılan işlemdir.Kullanım açısından hiçbir yararı yoktur. Instagram hesabınızı kaybetmenize bile yol açabilmektedir.

Instagram Reklam Alma

Takipçi sayısı ve etkileşimi oranı yüksek Instagram hesaplarına, ürün ve hizmet tanıtımı için verilen reklamlardır. Influencer marketing olarak adlandırılan bu reklam modeli, doğru bir instagram hesabı ile yapıldığında olumlu sonuçlar vermektedir.

Instagram Reklam Fiyatları

Instagram için belirlenmiş bir reklam fiyatı bulunmamaktadır. Fiyatlar reklam kampanyanız ve modeline göre değişmektedir.

İletişim Formu


Open chat