Yukarı Çık

Hakkımızda

2012 yılında İzmir’de, ilk ajansımızı açarak İzmir ve çevre illerde faaliyet gösteren birçok ajans ve kurumsal işletmeye hizmet vermeye başladık.

Çalışma sistemimizi online altyapıya taşıyıp, hizmet bölgemizi İstanbul’u da ekleyerek, müşteri portföyümüzü genişlettik.

Yer aldığımız her proje de, işletmeye maksimum fayda prensibiyle özgün ve başarılı çalışmalar ortaya koyan ekibimiz, çalıştığımız müşterilerimiz ile uzun vadeli projelere imza atmaktadır.

Ne Yapıyoruz?

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumunuzu anlatan, özgün bir kurum kimliğine sahip olmanız için, alanında uzman ekibimiz ile sizlere yardımcı oluyoruz.

Detaylı İncele
Instagram Reklamları

Facebook Blueprint sertifikalı uzman ekibimiz ile markanızı Instagram'da minimum bütçe ve doğru hedefleme ile hedeflediğiniz başarıya ulaştırıyoruz.

Detaylı İncele
Facebook Reklamları

Facebook Blueprint sertifikalı uzman ekibimizle Facebook reklamları ile ilgili tüm taleplerinizde sizlere yardımcı oluyoruz.

Detaylı İncele
Web Tasarım

Özgün tasarımı sahip, mobil telefon ve tabletler ile uyumlu, arama motoru dostu, kolay kullanıma sahip paneli ile web tasarım hizmeti sunuyoruz.

Detaylı İncele
İçerik Pazarlama

Markanızın hedef kitlesi ile alakalı, profesyonel içerikler oluşturarak, müşterilerinizin ürün ve hizmetleriniz ile deneyim yaşamalarını sağlıyoruz.

Detaylı İncele
Google Ads Yönetimi

Google Ads sertifikalı uzman ekibimiz ile kurumunuz için doğru strateji ve bütçeyi belirleyerek , istenilen başarıya sizleri ulaştırıyoruz.

Detaylı İncele

Referanslar

Bu alanda yer alan tüm müşterilerimiz, tekil ve çoklu ajanslarla, ortak yönetilen projelerde ve uygulamalarda yer almıştır.

Müşterilerimiz
hakkımızda neler düşünüyor?

Gücünüze Güç Katıyorlar
“Firmamızın iç ve dış pazarda tanıtım faaliyetlerinde bize alışılmışın dışında fikirleri ve uygulamalarıyla, sektörde ilerlememize büyük katkıları olmuştur.”
Oktay Kadri

Mizmar Collection - Kurucu

İyi Bir İş Ortağı
``Lojistik alanında yeni kurulan bir firma olarak Barış Bey'den geniş bir alanda hizmet aldık. Süreç içerisinde hızlı ve disiplinli çalışmalarıyla kendisinden çok memnun kaldık.``
Suat İlçek

Solo Air Sea Lojistik - Kurucu

Çözüm İçin Doğru Adres
``Kurumsal bir internet sitesine ihtiyacımız vardı. Barış Bey ve ekibi bizlere kurumumuzu tam olarak ifade eden , özgün bir websitesi oluşturdular.Bize ekonomik, ihtiyacımız olan hizmeti sundular. Kaliteli insanlarla çalışmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz.``
İbrahim Küçükkalem

IKS Dsgn Mimarlık Ofisi - Kurucu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bilgi almak ve çalışmak istiyorsanız bizi arayabilir veya İletişim sayfasından mesaj gönderebiliriz.

WhatsApp Destek Hatt